Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Opravy

Opravujeme všechny dřevěné dechové nástroje: klarinety, basklarinety, hoboje, anglické rohy, fagoty, kontrafagoty, flétny, pikoly, saxofony.

Na nástrojích provádíme jak drobné opravy nejrůznějšího charakteru, tak opravy většího rozsahu a generální opravy, kde jsme schopni poradit si v podstatě se vším, co nástroj vyžaduje. Na mechaniku po generální opravě poskytujeme záruku tři roky, na mechaniku po opravě většího rozsahu platí záruka jeden rok.

Nabízíme i opravy pouzder na nástroje.

Před každou opravou je nezbytná konzultace, kdy se seznámíme se stavem nástroje a představou zákazníka a následně se domluvíme na vhodném postupu.

Můžete nás navštívit po telefonické domluvě v naší dílně, nebo nám můžete nástroj poslat (objednáme dopravce, který vyzvedne zásilku u vás), popřípadě přijít na servisní dny.

Servisní dny

Probíhají v pravidelných termínech na konzervatořích, v divadlech a orchestrech, kdy si na daném místě může nechat seřídit nebo opravit nástroj více zájemců najednou. Při pravidelném servisu se nástroj udrží celoročně v kondici a oddálí se tak nutnost generální opravy. Muzikanti tuto možnost s oblibou využívají, nemusí čekat na volný termín, posílat nástroj do dílny, zajišťovat si po dobu opravy náhradní nástroj atd. Ohledně termínů servisních dnů sledujte náš facebook.

Poradenství

Poskytujeme odborné poradenství a revize nástrojů. Zhodnotíme stav nástroje a pomůžeme při výběru či prodeji. Poskytujeme odborný posudek nástroje pro orchestry.

 

Autorizovaný servis 

Roman Zlesák je autorizovaným opravářem a distributorem všech dechových nástrojů značek Gebrüder Mönnig, Oscar Adler & Co. a Sonora.

Gebr.jpg